Velkoobchod chovatelských potřeb a krmiv

Nacházíte se: Produkty > Koně

06338 - CANAVET hřejivý masáž. gel s kaštanem,kostivalem 500mlDOPROD

CANAVET hřejivý masáž. gel s kaštanem,kostivalem 500mlDOPROD

Naše cena: * Pro zobrazení ceny musíte být přihlášeni.

zpět více

Množstevní jedn.: KS

CANAVET HŘEJIVÝ MASÁŽNÍ GEL PRO KONĚ

Gel k zevnímu ošetření svalů, kloubů, šlach, vazů a mměkkých tkání velkých zvířat, zejména pak koní.

Používá se na masáže otoků, čerstvých nekrvácejících zranění nebo bolestivých chronických problémů vzniklých úrazem nebo nadměrnou zátěží.

Masáž hřejivým gelem má výborné účinky na uvolnění a prohřátí pohybového ústrojí. Aktivní látky kafr, capsaicin a skořice silně prokrvují pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu prohřátí.

Účinky kaštanu koňského, kostivalu a konopí se navzájem doplňují.
Mají uklidňující a relaxační účinky, uvolňují napětí po fyzické zátěži. Masáže gelem jsou dobrým pomocníkem při bolestech šlach, svalů a lokálních otocích. Gel rychle vyvolává intenzivní prohřátí a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci.

Návod k použití: 3-4x denně naneste a důkladně rozetřete na postižené místo. Nenechávejte silnou vrstvu. Vzácně se může objevit alergická reakce na Capsicum Oleoresin (složka pálivých papriček) anebo skořicovou silici.

Bezpečnostní opatření: Přípravek nejprve vyzkoušejte na malé ploše kůže. Nepoužívejte vnitřně, zabraňte styku se sliznicí a citlivými místy! Po aplikaci si omyjte ruce! Veterinární přípravek pouze pro zvířata.

Složení: demivodu, gelotvorné látky, konopný olej lisovaný za studena, konopné výtažky, skořicovou silici, capsaicin, koňský kaštan, kostival, čertův dráp, mentol, eukalyptus, mátu, meduňku, heřmánek, šalvěj, břečťan, měsíček, kopřivu, antioxidant, barvivo, konzervaci.

Objem: 500ml

Přihlášení
Login:
Heslo:

Registrace | Zapomenuté heslo

Novinky v sortimentu
Zastupujeme
tyto značky
Trixie
edited by n.e.s.p.i.
GDPR