Velkoobchod chovatelských potřeb a krmiv

Nacházíte se: O společnosti

O společnosti

Firma Askino s.r.o. byla založena v roce 1998 a je jedním z největších velkoobchodů chovatelských potřeb v České republice, který nabízí krmivo i širokou škálu chovatelských potřeb pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, ryby i terarijní zvířata.V bohatém sortimentu který čítá na 5 500 položek zboží najdete vysokou kvalitu a pestrost renomovaných značek jako jsou Trixie, Flexi, Chicopee, Genesis Pure Canada, Natural Gereatness, Animonda, Monge, Sanal, JRS, Avicentra, LOLO a Sanicat a mnoho dalších.

Snahou firmy je vyhovět zákazníkům v zásobování zbožím v co největším pokrytím České republiky a k tomu dopomáhá i rozmístění třech poboček firmy Askino s.r.o..Pobočky Střelice u Brna a Ostrava Šilheřovice se snaží o plynulé zásobování a vyřizování vašich požadavků, aby i vy jste mohli vyhovět vašim zákazníkům.

Na našich webových stránkách je pro všechny zaregistrované obchodníky připravena možnost objednávat zboží pomocí nákupního košíku.Zboží je zařazeno do chovatelských sekcí pro snadné vyhledávání a orientaci. Chovatele domácích mazlíčků, kteří mají zájem o zboží z našeho sortimentu, odkazujeme do maloobchodních prodejen chovatelských potřeb v blízkosti jejich bydliště.

Cílem firmy je uspokojit naše zákazníky dodáním kvalitního zboží, aby chovatelé mohli svým mazlíčkům poskytnout tu nejlepší možnou péči.

Přihlášení
Login:
Heslo:

Registrace | Zapomenuté heslo

Novinky v sortimentu
Zastupujeme
tyto značky
Asimonda
edited by n.e.s.p.i.
GDPR